fz_animacja

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa w Fabryce Zabawy w czasie epidemii

fz_animacja

nowoczesny

Plac Zabaw

dla dzieci

fz_animacja

dla Klubowiczów Fabryki Zdrowia

-10% na wszystkie wejscia

do Fabryki Zabawy!

fz_animacja

nowoczesny

Plac Zabaw

dla dzieci

Poznaj Fabrykę Zabaw

Fabryka Zabawy powstała z myślą o Rodzicach/Opiekunach, którzy chcieliby spędzić ze swoimi Dziećmi miłe chwile, którym towarzyszyć będzie zarówno wspaniała zabawa jak i aktywny wypoczynek.  Zaprojektowaliśmy Fabrykę Zabawy w taki sposób, aby w przytulnej atmosferze każdy obiekt lub zabawka umieszczona na terenie bawialni mogła rozbudzić wyobraźnię Dziecka i pozwolić Mu na kreatywną zabawę, która w efekcie zwiększy Jego koordynację ruchową i poprawi Jego sprawność fizyczną i intelektualną.

Do dyspozycji Dzieci przygotowaliśmy dużą konstrukcję 3 poziomową, w skład której wchodzą m.in.:

  • zjeżdżalnia pontonowa, tubowa spiralna i falista 2 torowa,
  • trampolina
  • spider tower (okrągły)
  • ścianka wspinaczkowa
  • tor gokartowy (3 gokarty akumulatorowe)
  • przejścia półłukowe, przejścia tubowe przezroczyste,
  • most wiszący, worki bokserskie, ruchome ściany, piramidki i korale wiszące, mega piłki i wiele innych ciekawych atrakcji.

Dodatkowo zapraszamy wszystkie Dzieci do doskonałej zabawy z wykorzystaniem podłogi interaktywnej FunFloor, wyposażonej w bogaty zestaw 40 animacji i gier interaktywnych, ekranów dotykowych wyposażonych w moduły edukacyjne oraz do kreatywnego rysowania po ścianie kolorową kredą.

Fabryka Zabawy pomyślała również o Najmłodszych Dzieciach i przygotowała specjalnie dla Nich ogrodzoną płotkiem Strefę Bobasa z mięciutką podłogą, poduszkami i mnóstwem bezpiecznych zabawek i klocków.

Pobyt w Fabryce Zabawy to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu nie tylko dla Dzieci, ale również dla Jego Rodziców/Opiekunów. Zapraszamy Państwa do spokojnego odpoczynku na wygodnych kanapach, przy aromatycznej filiżance kawy, w towarzystwie domowych wypieków serwowanych w nowocześnie urządzonej kawiarni lub do skorzystania z wszelkich aktywności fizycznych oferowanych przez Fabrykę Zdrowia znajdującej się piętro wyżej (zajęcia z fitness, siłownia, sauna).


Polityka prywatności | Polityka cookies Realizacja: rychlak.design

Facebook