fz_animacja

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa w Fabryce Zabawy w czasie epidemii

fz_animacja

nowoczesny

Plac Zabaw

dla dzieci

fz_animacja

dla Klubowiczów Fabryki Zdrowia

-10% na wszystkie wejscia

do Fabryki Zabawy!

fz_animacja

nowoczesny

Plac Zabaw

dla dzieci

Tylko u nas ! Urodzinowa piniata !

Pragniesz zorganizować wspaniałą zabawę na urodzinach swojego dziecka lub przygotować dla niego urodzinowy prezent? Zamów u nas kolorową piniatę pełną słodkości i wciągnij wszystkich do zwariowanej zabawy!

Ta wywodząca się z krajów latynoskich zabawa podbija serca wszystkich dzieci i nie tylko. Polega na rozbiciu wiszącej tekturowej formy (zabawki) i dobranie się do umieszczonych w jej środku „skarbów” – czyli słodyczy. 
Piniatę wypełnioną słodyczami rozbija Solenizant lub kolejno może próbować rozbić ją kilkoro Dzieci – oczy strącającego piniatę są zasłonięte jak do ciuciubabki a piniata jest zawieszona i może być opuszczana w dół i w górę, aby zmylić osobę rozbijającą.

Można również wybrać dwie piniaty i zorganizować zawody drużynowe – która drużyna, jako pierwsza rozbije piniatę i zdobędzie oprócz zawartości piniaty jakąś nagrodę specjalną… 

Szeroki wybór kolorów, kształtów oraz form pozwala indywidualnie stworzyć dla Państwa Pociechy ulubioną postać z bajki bądź kreskówki – ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Szczegóły oferty w recepcji Fabryki Zabawy lub pod numerem telefonu 15 838-10-76 lub 693-997-577.

Serdecznie zapraszamy!

 


Polityka prywatności | Polityka cookies Realizacja: rychlak.design

Facebook