Wyposażenie Sali Zabaw Fabryki Zabawy spełnia najwyższe standardy i posiada wszystkie niezbędne atesty kontroli.

Do dyspozycji Dzieci przygotowaliśmy dużą kolorową konstrukcję, w której skład wchodzą m.in.:

  • mega trampolina

  • szeroki wybór zjeżdżalni (klasyczna, pontonowa, rolkowa oraz tubowa)

  • linki do wspinaczki

  • przejścia tubowe, półłukowe, mostki, klocki oraz wiszące przeszkody

  • tor gokartowy (dwuosobowe gokarty akumulatorowe – możliwość wspólnej przejażdżki z Dzieckiem)

  • huśtawki, ruchome ścianki, ogromne piłki i wiele innych atrakcji

Zapraszamy również wszystkie Dzieci do doskonałej zabawy z wykorzystaniem podłogi interaktywnej FunFloor, wyposażonej w bogaty zestaw 90 animacji i gier interaktywnych, które poprawiają zdolności motoryczne, rozwijają spostrzegawczość, zwiększają orientację oraz sprawność fizyczną. Dodatkiem wyposażenia Sali Zabaw jest zestaw ekranów dotykowych wyposażonych w moduły edukacyjne, piaskownica z kinetycznym piaskiem oraz możliwość kreatywnego rysowania po ścianie kolorową kredą.

Fabryka Zabawy jest również przygotowana na odwiedziny Najmłodszych Dzieci. W Naszej Strefie Bobasa z mięciutką podłogą można cieszyć się wspólną zabawą wśród poduszek z mnóstwem bezpiecznych zabawek i klocków dla maluchów.

Nie zapominając również o Was, drodzy Rodzice!

Dorośli znajdą u Nas swoje miejsce – można odprężyć się przy aromatycznej kawie kosztując specjałów z Naszej kawiarenki, przeczytać kolorową prasę, książki, popracować przy laptopie korzystając z bezpłatnego dostępu do Internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do Dzieci i … bawić się wspólnie razem z Nimi!